Жоғары әскери және арнаулы атақтар, сыныптық шендер және біліктілік сыныптарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 323 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
генерал-лейтенант әскери атағы:
Бектанов Мұрат Кәрібайұлына,
Дәндібаев Тимур Тұрарұлына,
Ділманов Дархан Айтқалиұлына,
Ермекбаев Нұрлан Байұзақұлына,
Қамалетдинов Сұлтан Бүркітбайұлына;
әділет генерал-лейтенанты әскери атағы
Сартаев Дастан Шаймерденұлына;
ұлттық қауіпсіздік генерал-лейтенанты арнаулы атағы
Мәсімов Кәрім Қажымқанұлына;
2-сыныпты мемлекеттік әділет кеңесшісі сыныптық шені
Асылов Берік Ноғайұлына;
генерал-майор әскери атағы:
Жазин Серік Кенжетайұлына,
Жоламанов Асқар Ахметұлына,
Жүсіпов Асан Қуанышұлына,
Ильин Юрий Викторовичке;
ұлттық қауіпсіздік генерал-майоры арнаулы атағы:
Әмірханов Асқар Баймерденұлына,
Қадырбеков Жанқозы Зекенұлына,
Манжуов Нұрғанат Нұрбапаұлына;
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің генерал-майоры арнаулы атағы
Сағымбаев Ермек Алдабергенұлына;
полиция генерал-майоры арнаулы атағы:
Жұмаханбетов Ералы Мұсалиұлына,
Калайчиди Алексей Дмитриевичке,
Сәденов Ержан Сапарбекұлына,
Таймерденов Қанат Даниярұлына;
3-сыныпты мемлекеттік әділет кеңесшісі сыныптық шені:
Мырзакеров Бауыржан Қыпшақұлына,
Сүлейменов Тимур Қайырбекұлына;
3-санатты жоғары біліктілік сыныбы:
Бектенов Олжас Абайұлына,
Қабдула Шыңғыс Қайыпұлына
берілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О присвоении высших воинских и специальных званий, классных чинов и квалификационных классов
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 323
ПОСТАНОВЛЯЮ:
присвоить: воинское звание генерал-лейтенант:
Бектанову Мурату Карибаевичу,
Дандыбаеву Тимуру Тураровичу,
Дильманову Дархану Айткалиевичу,
Ермекбаеву Нурлану Байузаковичу,
Камалетдинову Султану Буркутбаевичу;
воинское звание генерал-лейтенант юстиции
Сартаеву Дастану Шаймерденовичу;
специальное звание генерал-лейтенант национальной безопасности
Масимову Кариму Кажимкановичу;
классный чин государственный советник юстиции 2 класса
Асылову Берику Ногаевичу;
воинское звание генерал-майор:
Джазину Серику Кенжетаевичу,
Жоламанову Аскару Ахметовичу,
Жусупову Асану Куанышевичу,
Ильину Юрию Викторовичу;
специальное звание генерал-майор национальной безопасности:
Амерханову Аскару Баймерденовичу,
Кадырбекову Жанкозы Зекеновичу,
Манжуову Нурганату Нурбапаевичу;
специальное звание генерал-майор Службы государственной охраны Республики Казахстан
Сагимбаеву Ермеку Алдабергеновичу;
специальное звание генерал-майор полиции:
Джумаханбетову Ерали Мусалиевичу,
Калайчиди Алексею Дмитриевичу,
Саденову Ержану Сапарбековичу,
Таймерденову Канату Данияровичу;
классный чин государственный советник юстиции 3 класса:
Мырзакерову Бауыржану Кыпшакулы,
Сулейменову Тимуру Каирбековичу;
высший квалификационный класс 3 категории:
Бектенову Олжасу Абаевичу,
Қабдула Шыңғысу Қайыпұлы.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ