"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы № 56 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 325 Жарлығы.
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы № 56 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 5, 39-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссияның құрамында:
"Сүлеймен Ләззат Жаңылысқызы - Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты, төраға орынбасары (келісім бойынша)" деген жолдың алдында мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Рамазанова Лаззат Керімқұлқызы – Қазақстан Республикасы "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы төралқасының мүшесі (келісім бойынша), төраға";
"Рамазанова Лаззат Керімқұлқызы – Қазақстан Республикасы "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жол алып тасталсын;
аталған Комиссияның құрамынан Г.Н.Әбдіқалықова шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года № 56 "О Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 325.
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года № 56 "О Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 5, ст. 39) следующие изменения:
в составе Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
перед строкой "Сулеймен Ляззат Жанылыскызы – депутат Сената Парламента Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"Рамазанова Лаззат Керимкуловна – член Президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию), председатель";
строку "Рамазанова Лаззат Керимкуловна – заместитель председателя Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)" исключить;
вывести из состава названной Комиссии Абдыкаликову Г. Н.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ