Т.Б.Дүйсенованы Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 мамырдағы № 327 Жарлығы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Дуйсеновой Т. Б. помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2020 года № 327
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ