Қазақстан Республикасының Үкіметінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 494 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Тағайындалсын:
Əлихан Асханұлы Смайылов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары;
Роман Васильевич Скляр – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары;
Мұхтар Бескенұлы Тілеуберді – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі;
Ғалымжан Тельманұлы Қойшыбаев – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы;
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі;
Ерлан Заманбекұлы Тұрғымбаев – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі;
Аида Ғалымқызы Балаева – Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне қоғамдық даму министрі;
Сапархан Кесікбайұлы Омаров – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі;
Марат Бақытжанұлы Бекетаев – Қазақстан Республикасының Əділет министрі;
Асхат Қанатұлы Аймағамбетов – Қазақстан Республикасының Білім жəне ғылым министрі;
Алексей Владимирович Цой – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі;
Серік Жамбылұлы Шəпкенов – ҚазақстанРеспубликасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі;
Бейбіт Бəкірұлы Атамқұлов – Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфра құрылымдық даму министрі;
Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Ақтоты Рахматоллақызы Райымқұлова – Қазақстан Республикасының Мəдениет жəне спорт министрі;
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов – Қазақстан Республикасының Сауда жəне интеграция министрі;
Юрий Викторович Ильин – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі;
Əсет Арманұлы Ерғалиев – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі;
Бағдат Батырбекұлы Мусин – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі;
Мағзұм Маратұлы Мырзағалиев – Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрі;
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев – Қазақстан Республикасының Энергетика министрі.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О составе Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2021 года № 494
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить:
Смаилова Алихана Асхановича – Первым Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Скляра Романа Васильевича – Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Тугжанова Ералы Лукпановича – Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан;
Тлеуберди Мухтара Бескенулы – Заместителем Премьер-Министра – Министром иностранных дел Республики Казахстан;
Койшыбаева Галымжана Тельмановича – Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Ермекбаева Нурлана Байузаковича – Министром обороны Республики Казахстан;
Тургумбаева Ерлана Заманбековича – Министром внутренних дел Республики Казахстан;
Балаеву Аиду Галымовну – Министром информации и общественного развития Республики Казахстан;
Омарова Сапархана Кесикбаевича – Министром сельского хозяйства Республики Казахстан;
Бекетаева Марата Бакытжановича – Министром юстиции Республики Казахстан;
Аймагамбетова Асхата Канатовича – Министром образования и науки Республики Казахстан;
Цоя Алексея Владимировича – Министром здравоохранения Республики Казахстан;
Шапкенова Серика Жамбуловича – Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
Атамкулова Бейбута Бакировича – Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
Жамаубаева Ерулана Кенжебековича – Министром финансов Республики Казахстан;
Раимкулову Актоты Рахматуллаевну – Министром культуры и спорта Республики Казахстан;
Султанова Бахыта Турлыхановича – Министром торговли и интеграции Республики Казахстан;
Ильина Юрия Викторовича – Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
Иргалиева Асета Армановича – Министром национальной экономики Республики Казахстан;
Мусина Багдата Батырбековича – Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
Мирзагалиева Магзума Маратовича – Министром экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
Ногаева Нурлана Аскаровича – Министром энергетики Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ