Ж.Қ.Элимановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 502 Жарлығы.
Жанат Қалдыбекұлы Элиманов Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Элиманова Ж. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 2021 года № 502
Назначить Элиманова Жаната Калдыбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ