Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 26 маусымдағы № 605 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2021 жылғы 26 маусымдағы
№ 605 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Қызмет бабында пайдалану үшін.
2. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
3. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің және Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 74 Жарлығында:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) құрылымы осы өзгерістерге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) қызмет бабында пайдалану үшін.
Қазақстан Республикасы
Президентінің кейбір
жарлықтарына
енгізілетін өзгерістерге
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2019 жылғы 22 шілдедегі
№ 74 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық Төрағаның хатшылығы Превенция қызметі Сотқа дейінгі тергеу қызметі Анықтау және жолын кесу қызметі Арнайы департамент Ұйымдастыру-бақылау департаменті (Штаб) Кадр жұмысы департаменті Жеке қауіпсіздік департаменті Нормашығармашылық және халықаралық ынтымақтастық департаменті Қаржы-құқықтық қамтамасыз ету департаменті
_________________________
_______________________

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 июня 2021 года № 605.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 26 июня 2021 года № 605
ИЗМЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан
1. Для служебного пользования.
2. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
3. В Указе Президента Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 74 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)":
1) структуру Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы), утвержденную вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящим изменениям;
2) для служебного пользования.
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Изменениям, которые вносятся
в некоторые указы Президента
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНА
Указом Президента
Республики Казахстан
от 22 июля 2019 года № 74
СТРУКТУРА
Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
Руководство
Секретариат Председателя
Служба превенции
Служба досудебного расследования
Служба выявления и пресечения
Специальный департамент
Организационно-контрольный департамент (Штаб)
Департамент кадровой работы
Департамент собственной безопасности
Департамент нормотворчества и международного сотрудничества
Департамент финансово-правового обеспечения