Н.А.Ноғаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 654 Жарлығы
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев Маңғыстау облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Энергетика министрі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Ногаеве Н. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2021 года № 654
Назначить Ногаева Нурлана Аскаровича акимом Мангистауской области, освободив от должности Министра энергетики Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ