С.А.Брекешевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 657 Жарлығы
Серікқали Аманғалиұлы Брекешев Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Брекешева С. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2021 года № 657
Назначить Брекешева Сериккали Амангалиевича Министром экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ