Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 700 Жарлығы.
Үзінді
Қаулы етемiн:
1. Мемлекеттік және қоғамдық қызметтегі сіңірген еңбегі, елдің әлеуметтік-экономикалық және мәдени дамуына, халықтар арасындағы достық пен ынтымақтастықты нығайтуға қосқан елеулі үлесі үшін наградталсын:
"Құрмет" орденімен
Ахметов Раиль Абдирашидович
Әділет министрлігінің Қостанай облысы Сот сараптамасы институтының Рудный ауданаралық бөлімшесінің басшысы
Әмірғалиев Азамат Халимеденұлы
Әділет вице-министрі
Жанәбілова Әсел Болатқазықызы
Әділет министрлігінің Республикалық нотариаттық палатасының төрағасы
Ибраев Ернар Еркенұлы
Әділет министрлігінің Жеке сот орындаушылары республикалық палатасының басқарма төрағасы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Алтынбеков Ермек Мұхитұлы
Әділет министрлігінің Жамбыл облысы Әділет департаментінің басшысы
Балабеков Мақсат Қантбекұлы
Әділет министрлігінің департамент директоры
Биғалиева Жанар Мақсұтқызы
Әділет министрлігінің департамент директорының орынбасары
Біләлов Бекжан Сәкенұлы
Әділет министрлігінің Нұр-Сұлтан қаласы адвокаттар алқасының төрағасы
Кесікбаева Дариға Саломатқызы
Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы Әділет департаментінің басшысы
Қонысова Венера Төлеутайқызы
Әділет министрлігінің "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК директорының орынбасары
Құрманәлиева Гүлзира Мадәлиқызы
Әділет министрлігінің "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК директорының орынбасары
Мақажанов Амангелді Қайланұлы
Әділет министрлігінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Сот сараптамалар институтының дәрігері
Махамбетов Нұржан Әлиханұлы
Әділет министрлігінің Шымкент қаласы Әділет департаментінің басшысы
Рахметов Саттар Мұқанұлы
Әділет министрлігінің "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК бас ғылыми қызметкері
Серғалиева Майра Ескенқызы
Әділет министрлігінің департамент директорының орынбасары;
"Шапағат" медалімен
Ысқақов Әнуарбек Әділбекұлы
Әділет министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының Заң консультанттары палатасының төрағасы;
Қазақстан Республикасының Құрмет грамотасымен
Бекқожина Гүлмира Қалымжанқызы
Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің бөлім басшысы
Ислямова Әлия Ақашқызы
Әділет министрлігінің "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының директоры
Исмаилов Ілияс Жұмағалиұлы
Әділет министрлігі Сот сараптамалар орталығы директорының орынбасары
Қаракесеков Медет Төлегенұлы
Әділет министрлігі Павлодар облысының жеке сот орындаушысы
Рашқалиев Естай Елтайұлы
Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысы Әділет департаменті басшысының орынбасары
Черменинов Геннадий Иванович
Әділет министрлігі "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" РМК Қостанай облысы бойынша филиалының директоры.
Шақпантаева Гүлнәр Мелсқызы
Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының жекеше нотариусы.

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2021 года № 700
Выписка
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За заслуги в государственной и общественной деятельности, значительный вклад в социально-экономическое и культурное развитие страны, укрепление дружбы и сотрудничества между народами наградить:
орденом "Құрмет"
Ахметова Раиля Абдрашитовича
руководителя Рудненского межрайонного отделения Института судебных экспертиз Костанайской области Министерства юстиции
Әмірғалиев Азамат Халимеденұлы
вице-министра юстиции
Жанабилову Асель Болатказыевну
председателя Республиканской нотариальной палаты Министерства юстиции
Ибраева Ернара Еркеновича
председателя правления Республиканской палаты частных судебных исполнителей Министерства юстиции;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Алтынбекова Ермека Мухитовича
руководителя Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции
Балабекова Махсата Кантбековича
директора департамента Министерства юстиции
Бигалиеву Жанар Максутовну
заместителя директора департамента Министерства юстиции
Билялова Бекжана Сакеновича
председателя Коллегии адвокатов города Нур-Султана Министерства юстиции
Кесикбаеву Даригу Саломатовну
руководителя Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции
Конусову Венеру Тулеутаевну
заместителя директора РГП "Институт законодательства и правовой информации" Министерства юстиции
Курманалиеву Гульзиру Мадалиевну
заместителя директора РГП "Институт законодательства и правовой информации" Министерства юстиции
Макажанова Амангельды Кайлановича
врача Института судебных экспертиз по городу Нур-Султану Министерства юстиции
Махамбетова Нуржана Алихановича
руководителя Департамента юстиции города Шымкента Министерства юстиции
Рахметова Саттара Мукановича
главного научного сотрудника РГП "Институт законодательства и правовой информации" Министерства юстиции
Сергалиеву Майру Ескеновну
заместителя директора департамента Министерства юстиции;
медалью "Шапағат"
Скакова Ануарбека Адыльбековича
председателя Палаты юридических консультантов города Нур-Султана Министерства юстиции;
Почетной грамотой Республики Казахстан
Беккожину Гульмиру Калымжановну
руководителя отдела Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции
Ислямову Алию Акашевну
директора филиала по Восточно-Казахстанской области РГП "Институт законодательства и правовой информации" Министерства юстиции
Исмаилова Ильяса Жумагалиевича
заместителя директора Центра судебных экспертиз Министерства юстиции
Каракесекова Медета Тулегеновича
частного судебного исполнителя Павлодарской области Министерства юстиции
Рашкалиева Естая Елтаевича
заместителя руководителя Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции
Чакпантаеву Гульнару Мэлсовну
частного нотариуса города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции
Черменинова Геннадия Ивановича
директора филиала по Костанайской области РГП "Институт законодательства и правовой информации" Министерства юстиции.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев