Н.Н. Годунованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 9 Жарлығы
Наталья Николаевна Годунова Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Годуновой Н. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 9
Назначить Годунову Наталью Николаевну Председателем Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев