С.С. Исабековті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 15 Жарлығы
Сәкен Сайынұлы Исабеков Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Исабекова С. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2022 года № 15
Назначить Исабекова Сакена Саиновича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев