М.Д. Әйтеновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 22 Жарлығы.
Мұрат Дүйсенбекұлы Әйтенов Шымкент қаласының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Айтенова М. Д.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 22
Назначить Айтенова Мурата Дуйсенбековича акимом города Шымкента.
Президент Республики Казахстан К. Токаев