О.П. Крукты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 24 Жарлығы.
Олег Павлович Крук Павлодар облысы әкімінің міндетін уақытша атқарушы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Крука О. П.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 24
Назначить Крука Олега Павловича временно исполняющим обязанности акима Павлодарской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев