М.Е. Сұлтанғазиевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 26 Жарлығы.
Марат Елеусізұлы Сұлтанғазиев Алматы облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Султангазиева М. Е.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 26
Назначить Султангазиева Марата Елеусизовича акимом Алматинской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев