Н.М. Нұржігітовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 35 Жарлығы.
Нұржан Молдиярұлы Нұржігітов Жамбыл облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Нуржигитова Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 35
Назначить Нуржигитова Нуржана Молдияровича акимом Жамбылской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ