Е.Б. Маржықпаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 37 Жарлығы.
Ермек Боранбайұлы Маржықпаев Ақмола облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Маржикпаева Е. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 37
Назначить Маржикпаева Ермека Боранбаевича акимом Акмолинской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ