Е.А. Досаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 38 Жарлығы.
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Алматы қаласының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Досаева Е. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2022 года № 38
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича акимом города Алматы.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ