Е.Т. Қаринді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 730 Жарлығы.
Ерлан Тынымбайұлы Қарин Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Карина Е. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 730
Назначить Карина Ерлана Тынымбайулы Государственным секретарем Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев