С.С. Исабековті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 748 Жарлығы.
Сәкен Сайынұлы Исабеков Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Исабекова С. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2022 года № 748
Назначить Исабекова Сакена Саиновича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев