Ә.А. Ерғалиевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 750 Жарлығы.
Әсет Арманұлы Ерғалиев Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Иргалиева А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2022 года № 750
Назначить Иргалиева Асета Армановича Председателем Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев