Д.М. Жазықбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 760 Жарлығы.
Дархан Медеғалиұлы Жазықбаев Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Жазыкбаева Д. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2022 года № 760
Назначить Жазыкбаева Дархана Медегалиулы Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент Республики Казахстан К. Токаев