Павлодар облысындағы төтенше жағдайдың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 764 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиiс
"Төтенше жағдай туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Павлодар облысында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 744 Жарлығымен енгізілген Павлодар облысының шекараларындағы төтенше жағдайдың күші 2022 жылғы 13 қаңтардағы 07 сағат 00 минуттан бастап жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

Об отмене чрезвычайного положения в Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2022 года № 764.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан и республиканской
печати
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О чрезвычайном положении" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Отменить с 07 часов 00 минут 13 января 2022 года чрезвычайное положение в границах Павлодарской области, введенное Указом Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 744 "О введении чрезвычайного положения в Павлодарской области".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев