Б.Ө. Исабаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 768 Жарлығы.
Бейбіт Өксікбайұлы Исабаев Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Парламентіндегі Өкілдігінің басшысы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Исабаеве Б. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2022 года № 768
Назначить Исабаева Бейбита Оксикбаевича депутатом Сената Парламента Республики Казахстан, освободив от должности руководителя Представительства Президента Республики Казахстан в Парламенте Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев