Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 781 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Әлихан Асханұлы Смайылов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2022 года № 781
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Смаилова Алихана Асхановича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев