Ғ.О. Пірматовты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 803 Жарлығы
Ғалымжан Олжаұлы Пірматов Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Пирматова Г. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 февраля 2022 года № 803
Назначить Пирматова Галымжана Олжаевича Председателем Национального Банка Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев