Ә.Ө. Исекешев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № 816 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Исекешеве А.О.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 816
Назначить Исекешева Асета Орентаевича помощником Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев