М.М. Ахметжанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № 819 Жарлығы
Марат Мұратұлы Ахметжанов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Ахметжанове М.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 819
Назначить Ахметжанова Марата Муратовича Министром внутренних дел Республики Казахстан, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев