О.А. Бектеновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № 820 Жарлығы
Олжас Абайұлы Бектенов Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Бектенова О.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 820
Назначить Бектенова Олжаса Абаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев