Е.К. Жамаубаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 848 Жарлығы
Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қаржы министрі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Жамаубаеве Е. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2022 года № 848
Назначить Жамаубаева Ерулана Кенжебековича Заместителем Премьер-Министра – Министром финансов Республики Казахстан, освободив от должности Министра финансов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев