С.Ж. Шәпкенов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 862 Жарлығы
Серік Жамбылұлы Шәпкенов Атырау облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Шапкенове С. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 862
Назначить Шапкенова Серика Жамбуловича акимом Атырауской области, освободив от должности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев