А.Қ. Аймағамбетов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 маусымдағы № 918 Жарлығы.
Асхат Қанатұлы Аймағамбетов Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Аймагамбетове А. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2022 года № 918
Назначить Аймагамбетова Асхата Канатовича Министром просвещения Республики Казахстан, освободив от должности Министра образования и науки Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев