С. Нұрбекті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 маусымдағы № 919 Жарлығы.
Саясат Нұрбек Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Нурбека С.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2022 года № 919
Назначить Нурбека Саясата Министром науки и высшего образования Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев