"Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын қалыптастыру және пайдалану тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 385 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 936 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 10 қыркүйектегі № 1005 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 10.09.2022 № 1005 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын қалыптастыру және пайдалану тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 385 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын қалыптастыру және пайдалану тұжырымдамасында:
"5. Ұлттық қор қаражатын қалыптастыру және пайдалану бойынша негізгі қағидаттар мен тәсілдер" деген бөлімде:
"5.1. Ұлттық қор қаражатын қалыптастыру және пайдалану қағидаттары" деген кіші бөлімде:
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлттық қордан республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мөлшері 2021 жылы - 2700 млрд теңгені; 2022 жылы - 4030 млрд теңгені құрайтын болады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2016 года № 385 "О Концепции формирования и использования средств Национального фонда Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2022 года № 936. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2022 года № 1005.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
Сноска. Утратил силу указом Президента РК от 10.09.2022 № 1005.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2016 года № 385 "О Концепции формирования и использования средств Национального фонда Республики Казахстан" следующее изменение:
в Концепции формирования и использования средств Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе "5. Основные принципы и подходы по формированию и использованию средств Национального фонда":
в подразделе "5.1. Принципы формирования и использования средств Национального фонда":
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Размер гарантированного трансферта из Национального фонда в республиканский бюджет будет составлять в 2021 году - 2700 млрд тенге; в 2022 году - 4030 млрд тенге.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики
Казахстан
К. Токаев