"Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы № 470 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 26 тамыздағы № 990 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы № 470 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссия туралы ережеде:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Республикалық комиссияның міндеттері";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Республикалық комиссияның ұйымдастырылуы мен қызметінің тәртібі";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Республикалық комиссия қызметінің тоқтатылу тәртібі";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 470 "О республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2022 года № 990
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 470 "О республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом" следующие изменения и дополнение:
в Положении о республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом, утвержденном вышеназванным Указом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Задачи республиканской комиссии";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Организация и порядок деятельности республиканской комиссии";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Порядок прекращения деятельности республиканской комиссии";
в составе Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом, утвержденном вышеназванным Указом:
после строки "Заместитель Премьер-Министра - Министр иностранных дел Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр просвещения Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ