Д.А. Сатыбалды туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 31 тамыздағы № 992 Жарлығы.
Дархан Амангелдіұлы Сатыбалды Түркістан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Сатыбалды Д. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2022 года № 992
Назначить Сатыбалды Дархана Амангелдыулы акимом Туркестанской области, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Республике Узбекистан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев