Е.Л. Тоғжанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 31 тамыздағы № 994 Жарлығы.
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Ақтөбе облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Тугжанове Е. Л.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2022 года № 994
Назначить Тугжанова Ералы Лукпановича акимом Актюбинской области, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев