С.М. Жұманғаринді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 996 Жарлығы.
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Жумангарина С. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2022 года № 996
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Заместителем ПремьерМинистра – Министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев