Д.Қ. Қыдырәліні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 998 Жарлығы.
Дархан Қуандықұлы Қыдырәлі Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Кыдырали Д. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2022 года № 998
Назначить Кыдырали Дархана Куандыкулы Министром информации и общественного развития Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев