Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 1020 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Әскери және қызметтік борышын атқарудағы жанқиярлығы, сондай-ақ төтенше жағдайда көрсеткен ерлігі үшін наградталсын:
"Ерлігі үшін" медалімен
Ахметқалиев Сұлтан Сәкенұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 2 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Әбуқалық Азат Рысқалиұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 17 өрт сөндіру бөлімінің өрт сөндірушісі
Әкім Алдияр Ермекұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 5 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің аға өрт сөндірушісі
Бағытжанов Нұрсұлтан Жұмашұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметінің № 23 өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Базаров Ержан Оралханұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі "Қазавиақұтқару" АҚ әуе кемесінің командирі
Байбөгенов Аслан Тәуекелұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметінің № 15 өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Бауэр Алексей Александрович
волонтер
Боромбаев Айдос Сағынайұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметінің № 21 өрт сөндіру бекетінің бөлімше командирі
Ержанов Айбек Ахметбекұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі "Қазавиақұтқару" АҚ әуе кемесінің командирі
Жапаров Самат Таласпайұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі №2 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Жолдасов Нұрсұлтан Өмірсерікұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 9 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің аға өрт сөндірушісі
Қайыров Қуанышбек Жұмабайұлы
Ұлттық ұланның "Орталық" өңірлік қолбасшылығының 5510 әскери бөлімінің сержанты
Махамбетов Алмат Арыстанбекұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 18 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің өрт сөндірушісі
Мусин Абай Боранбайұлы
Ішкі істер министрлігінің Ш. Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының старшинасы
Рахин Ербол Қайырбайұлы
волонтер
Төлеухан Әнуар Жанатұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі №6 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Флейтлинг Александр Аликович
Қорғаныс министрлігінің 31775 әскери бөлімінің материалдық-техникалық ротасының трактор жүргізушісі
Хасенов Мұрат Қалиханұлы
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық компания" АҚ өрт сөндіру пойызының бастығы
Шайсұлтанов Медет Еркінұлы
Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі № 2 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің бөлімше командирі
Щурихин Максим Сергеевич
Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаменті өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі №6 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің аға өрт сөндірушісі.

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2022 года № 1020
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За самоотверженность при исполнении воинского и служебного долга, а также мужество, проявленное в чрезвычайной ситуации, наградить:
медалью "Ерлігі үшін"
Аким Алдияр Ермекұлы – старшего пожарного специализированной пожарной части № 5 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям
Ахметкалиева Султана Сакеновича – командира отделения специализированной пожарной части № 2 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям
Әбуқалық Азат Рысқалиұлы – пожарного пожарной части № 17 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям
Багитжанова Нурсултана Жумашевича – командира отделения пожарной части № 23 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Базарова Ержана Оралхановича – командира воздушного судна АО "Казавиаспас" Министерства по чрезвычайным ситуациям
Байгобенова Аслана Тауекеловича – командира отделения пожарной части № 15 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Бауэра Алексея Александровича – волонтера
Боромбаева Айдоса Сагнаевича – командира отделения пожарного поста № 21 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Ержанова Айбека Ахметбековича – командира воздушного судна АО "Казавиаспас" Министерства по чрезвычайным ситуациям
Жапарова Самата Таласпаевича – командира отделения специализированной пожарной части № 2 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Жолдасова Нурсултана Омирсериковича – старшего пожарного специализированной пожарной части № 9 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Каирова Куанышбека Жумабаевича – сержанта воинской части 5510 регионального командования "Орталық" Национальной гвардии
Махамбетова Алмата Арыстанбековича – пожарного специализированной пожарной части № 18 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Мусина Абая Буранбаевича – старшину Костанайской академии Министерства внутренних дел имени Ш. Кабылбаева
Рахина Ербола Кайырбаевича – волонтера
Тулеухан Ануар Жанатұлы – командира отделения специализированной пожарной части № 6 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям
Флейтлинга Александра Аликовича – тракториста материально-технической роты войсковой части 31775 Министерства обороны
Хасенова Мурата Калихановича – начальника пожарного поезда АО "НК "Қазақстан темір жолы"
Шайсултанова Медета Еркиновича – командира отделения специализированной пожарной части № 2 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям
Щурихина Максима Сергеевича – старшего пожарного специализированной пожарной части № 6 службы пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев