Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 1023 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Аса үздік жетістіктері және Қазақстан Республикасына сіңірген айрықша еңбегі үшін наградталсын:
"Парасат" орденімен
Тайжанов Бақтияр Байдуллаұлы
"Шымкент келбеті" – "Панорама Шымкента" газетінің бас редакторы;
"Құрмет" орденімен
Байтанаев Бауыржан Әбішұлы
Ғылым және жоғары білім министрлігінің "Ә. Марғұлан атындағы археология институты" РМК бас директоры, Шымкент қаласы
Бегешев Есенгелді Ибрагимұлы
"№ 2 қалалық аурухана" МКК дәрігері, Шымкент қаласы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Хан Ксения Александровна
"Шымкент қаласының кешенді жоғары спорт шеберлігі мектебі" КММ спортшысы;
"Шапағат" медалімен
Үсенова Әсем Мұхтарқызы
"№ 89 IT мектеп-лицей" КММ тәрбиешісі, Шымкент қаласы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2022 года № 1023
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся достижения и особые заслуги перед Республикой Казахстан наградить:
орденом "Парасат"
Тайжанова Бактияра Байдуллаевича – главного редактора газеты "Шымкент келбеті" – "Панорама Шымкента";
орденом "Құрмет"
Байтанаева Бауыржана Абишевича – генерального директора РГП "Институт археологии имени А. Маргулана" Министерства науки и высшего образования, город Шымкент;
Бегешева Есенгильды Ибрагимовича – врача ГКП "Городская больница № 2", город Шымкент;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Хан Ксению Александровну – спортсмена КГУ "Шымкентская городская комплексная школа высшего спортивного мастерства";
медалью "Шапағат"
Усенову Асем Мухтаровну – воспитателя КГУ "IT школа-лицей № 89", город Шымкент.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев