Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 1031 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Елеулі жетістіктері және Қазақстан Республикасына сіңірген айрықша еңбегі үшін наградталсын:
"Парасат" орденімен
Баталов Леонид Иванович
"Қаныш Сәтпаев атындағы канал" РМК директорының кеңесшісі, Павлодар облысының Екібастұз қаласы;
"Құрмет" орденімен
Мақажанов Азамат Шұғаұлы
"Жоғары спорттық шеберлік мектебі" КМҚК оқытушысы – жаттықтырушысы, Павлодар қаласы
Оспанова Айман Қайыркенқызы
"Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" КМК перинаталдық орталығының бас дәрігері;
III дәрежелі "Еңбек Даңқы" орденімен
Хусаинов Еркеблан Хаджи-Мұратұлы
"Қазақстан алюминийі" АҚ учаске бастығы, Павлодар қаласы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Аманбаев Болат Советұлы
"Қазақстан" РТРК" АҚ меншікті тілшісі, Павлодар қаласы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 октября 2022 года № 1031
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За значительные достижения и особые заслуги перед Республикой Казахстан наградить:
орденом "Парасат"
Баталова Леонида Ивановича – советника директора РГП "Канал имени Каныша Сатпаева", город Экибастуз Павлодарской области;
орденом "Құрмет"
Макажанова Азамата Шугаевича – тренера – преподавателя КГКП "Школа высшего спортивного мастерства", город Павлодар;
Оспанову Айман Каиркеновну – главного врача перинатального центра КГП "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова";
орденом "Еңбек Даңқы" ІІІ степени
Хусаинова Еркеблана Хаджи-Муратовича – начальника участка АО "Алюминий Казахстана", город Павлодар;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Аманбаева Болата Советовича – собственного корреспондента АО "РТРК "Казахстан", город Павлодар.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ