Шейх Тамим бен Хамад Әл Тәниді "Алтын Қыран" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 1041 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Қатар Мемлекеті арасындағы екіжақты саяси және экономикалық қатынастарды нығайтуға және дамытуға қосқан айрықша үлесі үшін Қатар Мемлекетінің Әмірі шейх Тамим бен Хамад Әл Тәни "Алтын Қыран" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении орденом "Алтын Қыран" шейха Тамима бен Хамада Аль Тани
Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 1041
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За особый вклад в укрепление и развитие двусторонних политических и экономических отношений между Республикой Казахстан и Государством Катар наградить орденом "Алтын Қыран" шейха Тамима бен Хамада Аль Тани – Эмира Государства Катар.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев