"Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 2 қарашадағы № 1063 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттіктер берілген лауазымды тұлғаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 371 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік органдардың мәліметтерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларына жатқызу жөніндегі өкілеттік берілген лауазымды тұлғаларының тізбесінде:
кестенің "2. Экономика, білім, ғылым және техника саласындағы мәліметтер" деген бөлімінің 1-бағанында:
жиырма сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Ауыл шаруашылығы министрі, Энергетика министрі, Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, Төтенше жағдайлар министрі, Сауда және интеграция министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы, Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы";
кестенің "3. Сыртқы саясат және сыртқы экономика салаларындағы мәліметтер" деген бөлімінің 1-бағанында:
төртінші және бесінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ішкі істер министрі, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Сыртқы істер министрі, Энергетика министрі, Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, Сауда және интеграция министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Қорғаныс министрі, Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, Ұлттық экономика министрі, Қаржы министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы, Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы";
жетінші және сегізінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Энергетика министрі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы
Қорғаныс министрі, Ұлттық экономика министрі, Энергетика министрі, Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикас
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 2022 года № 1063
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года № 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в графе 1 раздела "2. Сведения в области экономики, образования, науки и техники" таблицы:
абзац двадцать восьмой изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр сельского хозяйства, Министр энергетики, Министр экологии, геологии и природных ресурсов, Министр по чрезвычайным ситуациям, Министр торговли и интеграции, Председатель Комитета национальной безопасности, Председатель Агентства по защите и развитию конкуренции, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам";
в графе 1 раздела "3. Сведения во внешнеполитической и внешнеэкономической области" таблицы:
абзацы четвертый и пятый изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр внутренних дел, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр иностранных дел, Министр энергетики, Министр экологии, геологии и природных ресурсов, Министр торговли и интеграции, Председатель Комитета национальной безопасности
Министр обороны, Министр индустрии и инфраструктурного развития, Министр национальной экономики, Министр финансов, Председатель Комитета национальной безопасности, Начальник Службы государственной охраны";
абзацы седьмой и восьмой изложить в следующей редакции:
"Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр энергетики, Председатель Комитета национальной безопасности, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам
Министр обороны, Министр национальной экономики, Министр энергетики, Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев