Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 1066 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Елеулі жетістіктері және Қазақстан Республикасына сіңірген айрықша еңбегі үшін наградталсын:
II дәрежелі "Барыс" орденімен
Ищанов Қайрат Қыдырбайұлы
еңбек ардагері, Атырау қаласы;
"Парасат" орденімен
Сабуров Едіге
"Атыраугидрогеология" ЖШС ғылыми кеңесшісі, Атырау қаласы;
"Құрмет" орденімен
Қонысов Марат Нұрышұлы
"Атырау облыстық кардиологиялық орталығы" КМК директоры, Атырау қаласы;
III дәрежелі "Еңбек Даңқы" орденімен
Сәтмағамбетов Сафи Қаниұлы
"Ембімұнайгаз" АҚ "Доссормұнайгаз" МГӨБ операторы, Атырау қаласы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Жәмиев Жәнібек Жантұрсынұлы
Атырау облысы Д. Нұрпейісова атындағы академиялық оркестрдің домбырашысы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 ноября 2022 года № 1066
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За значительные достижения и особые заслуги перед Республикой Казахстан наградить:
орденом "Барыс" ІІ степени
Ищанова Кайрата Кыдрбаевича – ветерана труда, город Атырау;
орденом "Парасат"
Сабурова Едиге – научного советника ТОО "Атыраугидрогеология", город Атырау;
орденом "Құрмет"
Конысова Марата Нурышевича – директора КГП "Атырауский областной кардиологический центр", город Атырау;
орденом "Еңбек Даңқы" ІІІ степени
Сатмагамбетова Сафи Каниевича – оператора НГДУ "Доссормунайгаз" АО "Эмбамунайгаз", город Атырау;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Жәмиев Жәнібек Жантұрсынұлы – домбриста академического оркестра имени Д. Нурпеисовой Атырауской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ