Ғ.Т. Қойшыбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 82 Жарлығы.
Ғалымжан Тельманұлы Қойшыбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Үкімет Аппаратының Басшысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Койшыбаева Г. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 82
Назначить Койшыбаева Галымжана Тельмановича Заместителем Премьер-Министра – Руководителем Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев