А.Р. Ораловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 90 Жарлығы.
Асхат Раздықұлы Оралов Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Оралова А. Р.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 90
Назначить Оралова Асхата Раздыковича Министром культуры и спорта Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев