А.Н. Есқараевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 91 Жарлығы.
Азамат Несіпбайұлы Есқараев Қазақстан Республикасының Әділет министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Ескараева А. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 91
Назначить Ескараева Азамата Несипбаевича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев