Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 112 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 50-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары болып:
Жақып Қажманұлы Асанов;
Мәулен Сағатханұлы Әшімбаев;
Нұртөре Байтілесұлы Жүсіп;
Ләззат Молдабекқызы Қалтаева;
Асқар Оразалыұлы Шәкіров тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2023 года № 112
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить депутатами Сената Парламента Республики Казахстан:
Асанова Жакипа Кажмановича;
Ашимбаева Маулена Сагатханулы;
Жусипа Нурторе Байтелесовича;
Калтаеву Ляззат Молдабековну;
Шакирова Аскара Оразалиевича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев