Р.Ф. Жақсылықовты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 163 Жарлығы.
Руслан Фатихұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Жаксылыкова Р. Ф.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 163
Назначить Жаксылыкова Руслана Фатиховича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев