О.А. Бектенов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 165 Жарлығы.
Олжас Абайұлы Бектенов Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Бектенове О. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 165
Назначить Бектенова Олжаса Абаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
Президент Республики Казахстан К. Токаев